Mladší dorost podlehl Dukle!

V sobotu 11.4.2015 odehrálo naše družstvo důležité utkání o 1. místo Ligy mladších dorostenců. Od začátku předváděly oba týmy výbornou házenou. Domácí Dukla sice rychle získala 2-3 brankové vedení, naši hráči ale nerezignovali a v závěru poločasu nejen vyrovnali, ale mohli jít  dokonce i do vedení. Bohužel jsme však neproměnili 7m hod. Druhý poločas se nám ale vůbec nevydařil. Nedokázali jsme proměňovat ani ty nejvyloženější šance a Dukla získala zpět vedení. Ještě 5 minut před koncem jsme měli naději na remízu ( 25:27), která by nám stačila k udržení 1. místa v tabulce. V závěru však dukelští hráči, nejen vedení udrželi, ale ještě navýšili..

I přes porážku je nutno družstvo oslabené o opory Filipa Svobodu a Norberta Menšíka pochválit za bojovnost. Výborný výkon po delší nemoci podal Martin Janíček a taky další hráči odehráli dobré utkání ( především Tomáš Cáb, Pavel Vala, Jakub Padalík a Vojta Číž).

Dukla Praha- HC Zubří 31: 25 ( 15: 15)

Sestava a střelci branek: Drápela Vojtěch, Číž Ondřej- Cáb Tomáš 2, Vala Pavel 3, Máder Erik, Janíček Martin 7, Číž Vojtěch 4, Padalík Jakub 5, Polášek Jiří 3, Matyska Martin, Šmíd Tomáš, Kulišťák Michal 1, Blinka Marek