4. kolo Žákovské ligy v Praze

V sobotu 12. března odehráli starší žáci čtvrté kolo Žákovské ligy v Praze a hostitelem tohoto kola byla Dukla Praha. Postupně jsme se utkali s domácími, Rokycany, Telnicí a Zlínem.

HC Zubří – Dukla Praha 13:13

V prvním utkání s Duklou Praha nám i soupeři fungovala obrana a proto na konci utkání svítil stav 13:13.

HC Zubří – Házená Rokycany 33:25

Druhé utkání s týmem z Rokycan jsme nastoupili s aktivním obranným systémem a od prvních minut jsme šli do vedení a utkání zvládli. Za obě utkání jsme hráče pochválili a chtěli jsme tyto výsledky přenést do dalších dvou utkání.

HC Zubří – Sokol Telnice 14:28

HC Zubří – Handball club Zlín 16:21

Bohužel další dvě utkání s Telnicí a Zlínem z naší strany nebyly dle představ a to zejména v obranné fázi, kdy jsme prohrávali osobní souboje a v útočné fázi jsme neměli dostatečný tlak na obranu. Dále se k tomu přidala malá bojovnost a snaha utkání za nepříznivého stavu zvrátit.

Na těchto důležitých bodech budeme muset v následujících dnech a týdnech zapracovat, aby si hráči uvědomili, že v utkání se bojuje až do zaznění závěrečného klaksonu.