14. kolo extraligy: doma přivítáme Jičín

14. kolo Extraligy mužů hrajeme doma proti HBC Ronal Jičín. Jičínští mají za sebou drtivé vítězství doma s Brnem. Náš soupeř z Jičína tak přerušil šnůru proher a ukázal, že rozhodně nepatří k dolní části tabulky. Aktuální pozice v tabulce jsou následující: Zubří 4. místo (16 b.) – Jičín 9. místo (6 b.)

Jičín má bilanci: Brno (výhra 40:28), Dukla (prohra 25:32), v Kopřivnici (prohra 35:27), ve Veselí (prohra 30:28)

Naše bilance: Plzeň pohár (výhra 32:28) v Plzni pohár (prohra 35:27), Dukla (výhra 29:26), Kopřivnice (výhra 32:29)

Předzápasové postřehy

Trenér Peter Dávid

“To, čeho jsou schopni Jičínští ukázali doma proti Brnu, tam dominovali a byla vidět jejich pravá tvář. Ty předešlé zápasy neukazovaly jejich kvalitu. Čeká nás úplně jiný Jičín, nemají co ztratit, my jsme ten favorit. Musíme se připravit poctivě a nedívat se na to, jaký byl náš první zápas u nich. Musíme to zvládnout i s ohledem na výpadky hráčů, kteří jsou zranění.”

Brankář Šimon Mizera

“S Jičínem nás doma nečeká nic jednoduchého. Jičín je po domácím drtivém vítězství nad Brnem nabuzený a bude si k nám chtít dojet pro další vítězství. My bychom chtěli navázat na dobrý výkon z posledního zápasu s Plzní a připsat si další dva důležité body.”

Zápas začíná v 18:00

Vstupenky možno zakoupit zde

O celém extraligovém kole si můžete přečíst zde