11. kolo Extraligy: hrajeme doma proti Kopřivnici

V desátém kole Extraligy mužů se ukážeme na domácí půdě a budeme vyzívat nedalekou Kopřivnici. Soupeř okupuje 7. pozici v prozatímní tabulce a jejich bilance je vyrovnaná. V Českém poháru sice postoupili dále než my, nicméně následně vypadli v Lovosicích.

Kopřivnice má bilanci: v Lovosicích (prohra 31:26), Jičín (výhra 35:27), Maloměřice pohár (výhra 36:31), v Brně (prohra 34:28)

Naše bilance: v Plzni (prohra 23:29), Karviná pohár (prohra 24:27), Lovosice (výhra 41:29), v Maloměřicích (výhra 29:34)

Předzápasové postřehy

Trenér Peter Dávid

„Čeká nás typický zápas s přívlastkem derby. Kopřivnice je i náš soused v tabulce, výsledky mají dobré. Zápas však nebude mít svého favorita, bude to zápas s hodně emocemi. Samozřejmě se jako vždy spoléháme na fanoušky. Díky návratu všech, kteří byli zranění, už můžeme hrát v kompletním složení a odčiníme tak snad prohru z Plzně.”

Levé křídlo Josef Dobeš

“Po posledním nepříliš povedeném zápasu v Plzni nás čeká nedaleká Kopřivnice. Určitě si budeme chtít spravit chuť a pokusíme se navázat na domácí zápas s Lovosicemi, kde nám výborně fungovala útočná i obranná fáze. Ačkoliv jdeme do zápasu jako favorité, zápas bude velmi vyrovnaný, přesto věříme, že body zůstanou doma.”

Zápas začíná v 18:00

O celém extraligovém kole si můžete přečíst zde