Starší dorost vyhrál ve Frýdku!

V nepřesvědčivých výkonech pokračovali naši starší dorostenci, přestože vedou suverénně 1. ligu starších dorostenců. Úvod utkání přitom zvládli naši hráči bez problémů. Nastoupili koncentrovaně, lehce se dostávali do šancí, které proměňovali a asi v 17. minutě vyhrávali již 8: 13. Pak však nepochopitelně polevili, začali lajdácky zahazovat jednu šanci za druhou a nadšeně hrajícímu týmu domácích umožnili otočit vývoj utkání na 14: 13.

Začátek 2.poločasu naši hráči opět vzali do svých rukou, když za velmi dobrou obranou znovu výborně chytal Vojtěch Drápela. Dostali jsme se sice rychle do vedení o 4 branky, stále jsme se však trápili s proměňováním vyložených šancí, takže jsme nakonec museli být rádi za těsné vítězství.
Doufejme, že série průměrných výkonů našeho družstva skončí a zase budeme nejen vyhrávat, ale i hrát tak, jak je tento tým schopen..Nemalá skupina příznivců si to určitě zaslouží.

Pepino SKP Frýdek- Místek – HC Zubří 21: 24 (14: 13)