Porazili jsme lídra tabulky Plzeň !!

V dramatickém utkání, v kterém padlo málo branek na obou stranách, jsme dokázali porazit momentálně první tým extraligy Plzeň.
Zubří – Plzeň 21:20 (13:14)

zubri_plzen_20130216_7538
Po téměř celý první poločas sice vedli v zuberské hale házenkáři Plzně, kteří si i do kabiny odnášeli minimální náskok, nakonec se však z těsného vítězství radovali Valaši, kteří tak vybojovali cenný skalp extraligového lídra. V prvním poločase drželi domácí celek v kontaktu se soupeřem hlavně Trifunovič s Horutem, ve druhé půli pak házenkáři Plzně skórovali jen šestkrát, zatímco domácí házenkáři proměnili osm ze svých střel. Utkání bylo napínavé až do úplného závěru, ovšem v posledních pěti minutách viděli diváci jen jedinou branku. K jejich veselí nakonec tím celkem, který vsítil rozhodující gól, byli právě domácí a v jejich dresu právě zimní posila Trifunovič.

Nejlepší střelci Zubří: Mičkal 7/2, Trifunovič 5, Randýsek 3
Nejlepší střelci Plzně: Tonar 5, Linhart 4/1, Vinkelhöfer 3, Horký 3
Sedmimetrové hody: 5/3 – 3/1, vyloučení: 1 – 3, rozhodčí: Horáček, Novotný, diváků: 800
Zdroj: chf.cz