V sobotním utkání jsme se představili na půdě nováčka soutěže z Náchodu. Jejich předešlé výsledky, styl hry a postavení v tabulce nabádaly k maximální koncentraci, abychom odjížděli s plným bodovým ziskem.
Kluci začali opravdu s maximálním nasazením a brzy si vybudovali šestibrankové vedení. Bohužel poté nás zabrzdilo několik zbytečných vyloučení a neproměňování vypracovaných příležitostí. O poločasu jsme tak vedli pouze o čtyři.
Po změně stran kluci opět přidali na agresivitě v obraně, zvýšili procento zakončení a náskok opět pomalu narůstal. Vcelku bezproblémově tak dokráčeli k výraznému vítězství, které mohlo být při lepší střelbě ještě větší. Celkově však musíme kluky pochválit, neboť zaslouženě zvítězili u snaživého soupeře. V posledním utkání před zimní pauzou chceme zlepšit střelbu a dobrým výkonem potvrdit velmi vydařenou podzimní část soutěže.