Mladší i starší dorost vyhrál v Liberci

Další mistrovské utkání sehráli naši mladší dorostenci v Liberci. Po vcelku dobrém začátku, kdy jsme se rychle ujali vedení o pět gólů, hráči polevili v koncentraci a nasazení. Brzy a nepřesně jsme zakončovali, díky čemuž byl v poločasu rozdíl pouze sedmibrankový. Bohužel i po přestávce jsme nehráli s patřičným nasazením, obrana byla nedůrazná, čehož soupeř využil ke vstřelení několika zcela laciných branek. V nepříliš pohledném utkání jsme sice nakonec zvítězili bezpečným rozdílem jedenácti gólů, ale určitě to z naší strany nebylo ideální. Za zisk povinných bodů si kluci zaslouží pochvalu, ale do příště se musíme zlepšit v přístupu, bojovnosti a maximálním nasazení po celou dobu utkání.

Liberec – HC ROBE Zubří  24:35 (9:16)

Sestava a branky:  T.Chmela, K.Čepica, A.Vodička 2, P.Bajer 4, T.Randýsek 4, L.Mořkovský 6, B.Možíš 4, M.Havran 3, D.Michálek 4, V.Svoboda 3, D.Mazurek 4, Š.Fiala , J.Jurajda 1

Skvěle vstoupili naši hráči do dalšího utkání 1.ligy starších dorostenců. Po výborných zákrocích uzdraveného brankáře Šimona Mizery jsme v 9. minutě vedli již 0: 9. Bohužel dalších 15. minut jsme začali hrát nezodpovědně, lajdácky a soupeř snížil na 3-4 brankový rozdíl.
Ve 2.poločase se však již plně projevil výkonnostní rozdíl obou družstev. Naši hráči opět začali hrát s chutí, proměňovali vyložené šance a po zásluze porazili snaživého soupeře výrazným rozdílem. Za výkon si celý tým zaslouží pochvalu. Doufejme jen, že se družstvo v dalších utkáních vyvaruje podobných herních výpadků a dokáže hrát v plné koncentraci celý zápas.

Liberec Handball- HC ROBE Zubří 22: 43 (9:16)