Mladší dorost přehrál Lovosice.

Ve druhém kole jsme na domácí palubovce přivítali družstvo Lovosic. Jejich výrazné vítězství z minulého víkendu nás nabádalo k ostražitosti. Kluci začali velmi koncentrovaně a při našem rychlém vedení 7:1 si hosté v sedmé minutě vyžádali první oddechový čas. I po něm se obraz hry nezměnil. Obrana v čele s brankářem Rybiářem fungovala na výbornou. Toho se dařilo využít v přechodu do rychlého útoku a ke vstřelení několika snadných gólů. Do kabin se šlo s bezpečným třináctigólovým náskokem.

Do druhé půle jsme si vzali za cíl nepolevit v nasazení a pokračovat ve výkonu z prvního poločasu. Bohužel to se nám ne úplně podařilo. Naše chyby v obraně soupeř trestal několika lacinými brankami. Nakonec se skóre přeci jen trochu ještě podařilo navýšit, ale hra již nebyla tak soustředěná jako v prvním dějství. Kluci si přesto zaslouží pochvalu za kolektivní výkon. V dalších zápasech však musíme hrát naplno celou dobu.

HC Zubří – Lovosice 40:22 (21:8)

Sesatava a branky: Rybiář T., Dvorský T. – Uhriňák K. 3, Randýsek T. 9, Mancl P. 2, Miroš A. 2, Hill A. 3, Šišák F. 6, Kyryljuk T. 2, Cibulec J. 3, Pšenica M. 1, Semerád E. 2, Haderka V. 4, Krupa O., Přerovský A. 1, Janošek Š. 2