Týmy mladších žáků zahájily jarní část vítězně

Do utkání jsme museli vstoupit s hráčem v brance. Museli jsme se obejít bez nemocného Kováře a do brány se tak musel postavit hráč Krupa. Naštěstí tento handicap nebyl poznat. Kluci v obraně Ondrovi pomohli a dobrou hrou v útoku a rychlém útoku si vytvořilo vedení, které si udržovalo po celý zápas. Tým je potřeba pochválit za zvládnutí prvního kola jarního zápasu Zlínské ligy a věříme, že náš výkon půjde každým dalším zápasem nahoru.

Zubří „A“ – Vsetín 36:17 (18:10)

Sestava a branky: Krupa 1, Ondruch 9, Zeman A. 3, Báča 1, Mareda 4, Pšenica 9, Krpelík L. 1, Zeman M. 8.

Reserva našeho áčka šla do utkání odhodlaně. Na podzim totiž utrpěla porážku v Hovězí a tak jim to chtěli kluci vrátit. Béčko, postavené převážně na „prvoročácích“ mladších žáků začalo bojovně. Nakupili jsme nějaké chyby, ale našlo se více kladných věcí. Radost je, že prvky z tréninku se projevily v zápase. Věříme, že trénovaností se kluci budou posouvat ve svých výkonech nahoru a zápasy v druhé výkonnosti skupině Zlínské ligy budou zvládat vítězně. Kluci si zaslouží pochvalu za bojovnost a odhodlání.

Zubří „B“ – Hovězí 20:17 (10:9)

Sestava a branky: Klich, Hrachovec K. 4, Koleček, Vašek, Hrachovec P. 3, Chovanec, Polehňák 3, Rybiař 4, Mičola, Petřvalský 4, Diviš 2, Krpelík M., Mach.