Také starší dorost vyhrál ve Frýdku.

Pepino SKP FM- HC ZUBŘÍ 25: 29 ( 9: 13)

Těžké utkání odehráli naši hráči na půdě TCM ve Frýdku -Místku. Prvních 10 minut bylo vyrovnaných až do stavu 5: 5. Potom jsme však začali dobře bránit, k výbornému výkonu se rozchytal brankář Tomáš Chmela a vypracovali si nadějné 6-ti golové vedení ( 13: 7). Ve 2.poločase však domácí tým začal i díky našemu častému vylučování náskok snižovat. V asi 50 minutě byl stav utkání již jen o 2 branky. Naštěstí ale naše družstvo dokázalo svou sílu. Zpřesnili jsme hru, začali proměňovat vypracované střelecké příležitosti a závěr pěkného a kvalitního zápasu dotáhli do vítězného konce. Všem hráčům je nutno poděkovat nejen za předvedenou hru, ale i za bojovný výkon.