Starší žáci A o víkendu uspěli v Ostravě

Pepíno SKP Frýdek Místek – HC Zubří 20:21 (10:11)

Po celou dobu se prvenství v utkání přelévalo ze strany na stranu. V závěru utkání jsme měli více sil a poslední útok Frýdku jsme ubránili a brali jsme oba dva body za vítězství proti houževnatému soupeři.

Sestava a branky:

Masařík Radek 6/2, Sosnowski Marek 5, Poruba Jakub 1, Bednárik Roman, Ondruch Vojtěch, Adámek Matyáš, Houžva Jakub, Randus Josef 3, Vičan Jakub, Klich DanielSkýpala Matěj 3, Gašpar David 2, Rada Jonáš

TJ Sokol Ostrava – HC Zubří 19:25 (10:11)

Do utkání s domácí Ostravou, která ještě během podzimní části sezóny nepoznala prohru jsme nastoupili 30. minut po vítězném utkání s Frýdkem. Od prvních minut jsme domácí družstvo přehrávali v útočné fázi jednoduchými kombinacemi. V obranné fázi naši hráči hráli aktivně a soupeřovy kombinace přerušovali. Po celou dobu utkání jsme si udržovali místy až sedmi brankové vedení a utkání dovedli do vítězného konce. Všechny hráče je potřeba za výkon v obou utkáních pochválit a je to pro nás všechny motivace do dalších tréninků.

Sestava a branky:

Masařík Radek 5,Sosnowski Marek 10, Poruba Jakub 3, Bednárik Roman 1, Ondruch Vojtěch, Adámek Matyáš, Houžva Jakub, Randus Josef 3, Vičan JakubKlich DanielSkýpala MatějGašpar David 6, Rada Jonáš

Tabulka po 5. kolech:

1. KH Kopřivnice