Starší dorost TCM ovládl turnaj v Bystřici!

Starší dorostenci HC Zubří TCM absolvovali v neděli další část herní přípravy. A turnaj, kterého se zúčastnily přední celky 1. ligy mužů ( HC Zlín, Sokol Velká Bystřice a domácí Bystřice p. H. ),  naši mladí hráči překvapivě vyhráli. Nejprve naše družstvo porazilo tým Sokola Velké Bystřice 35:26 ( 20:13).  Ve finále Memoriálu Fr. Kovaříka pak suverénně  zvítězili nad domácími hráči z Bystřice p. H. 35:21 (17:14).
Dobrý bojovný výkon podalo celé družstvo.  Hlavními stůjci cenné turnajového vítězství byli nejlepší střelec turnaje Matěj Klíma,  Norbert Menšík, Vojtěch Číž, Dokoupil Jiří a oba brankáři Vojtěch Drápela a Šimon Mizera.

Sestava družstva.
Drápela Vojtěch, Mizera Šimon- Cáb Jakub, Novák Filip, Klíma Matěj, Lefan David, Číž Vojtěch, Menšík Norbert, Weber Michal, Mizera Bohdan, Vlk Tomáš, Koleček Josef, Dokoupil Jiří

Nejlepší střelec turnaje : Matěj Klíma ( HC Zubří)
Nejlepší brankář turnaje : Tomáš Janků ( Bystřice p. H.)