Starší dorost porazil suverénně Karvinou a slaví titul

K poslednímu utkání sezóny jsme vyzvali Karvinou. Věděli jsme, že pouze jeden bod nás dělí od zisku mistrovského titulu. Ikdyž jsme si v šatně řekli, že musíme být koncentrovaní a soustředění pouze na utkání, tak na začátku tomu tak nebylo. V útoku jsme dělali zbytečné chyby a stříleli z nepřipravených pozic. Díky tomu jsme se nemohli od soupeře brankově odpoutat. Nicméně na konci 1. poločasu jsme měli dobrou pasáž a šli jsme do šaten za stavu 20:12. Ve druhém poločase jsme nepřipustili nějaké drama a nakonec dovedli zápas do vítězného konce a díky tomu jsme se stali vítězem ligy. Klukům patří velké díky za celou sezónu, kterou zhodnotím v následujícím článku.

HC Zubří – HCB Karviná 38:28 (20:12)

Sestava a branky: Dufek, Kovář 1 – Mancl 10/5, Pšenica 9, Krupa 4, Přerovský 4, Zeman 3, Všetička 3, Buchta 2, Dorňák, Rybiář, Navrátil, Kousal