Starší dorost porazil Šťáhlavy a dál kraluje tabulce!

V dalším utkání nejvyšší soutěže starších dorostenců nastupovali naši hráči v roli jasného favorita. A i když nám chybělo několik hráčů základní sestavy, tuto roli jsme jasně potvrdili. Hosté nás sice na několik minut zaskočili hrou bez brankáře 7: 6. Posléze jsme ale akce soupeřů začali úspěšně bránit, Tomáš Chmela se rozchytal po nemoci k výbornému výkonu a o výsledku přestalo být pochyb. Naši hráli s velkou chutí a hlavně dvojice Mořkovský- Souček předvedla několik pěkných akcí. Ve 2. poločase pak dostali příležitost všichni hráči kádru a dovedli zápas k jasnému vítězství.

HC Zubří- Sokol Šťáhlavy 34: 12 ( 16: 6)