Sportovní dopoledne pro děti z MŠ Duha

Dne 24.06.2021 se konalo v ROBE Areně sportovní dopoledne pro mateřskou školu DUHA ze Starého Zubří. Program, který byl zaměřený na sportovní disciplíny, si přichystal Handball club Zubří. Děti se sešli na hale v děvět hodin ráno, kdy je klubový autobus přepravil se školky a po úvodním přivítání trenérů začalo rozběhání a rozcvičení. Po úvodní části byly nachystány různé disciplíny, ať už to byl hod na branku a kužely, tak slalom se střelbou, prolézačky atd. Dle jásání dětí se jim program nesmírně líbil. Velké překvapení měly děti v tom, že je přišel navštívit i samotný klubový maskot, velký ZUBR! Ten se dětem od samotného začátku věnoval a pomáhal v samotných disciplínách. Nakonec měl náš maskot přichystanou choreografii, kde děti společně s ním zatančili taneček na písničku BUM BAC. Po jedenácté hodině se udělalo závěrečné vyhodnocení.

Každé dítě dostalo pamětní list a nějakou sladkost na cestu. Poté je opět klubový autobus dopravil zpět do školky. Všechny děti zaslouží obrovskou pochvalu. Děkujeme i paní učitelkám za aktivní přístup a těšíme se zase někdy v ROBE Areně.

Za HC Zubří Josef Mazáč, Josef Malina, Jiří Krpelík, Lukáš Hybner.