REKONSTRUKCE TRIBUN-VÝMĚNA PERMANENTNÍCH VSTUPENEK!!!

Vážení diváci, jak jsme Vás již dříve informovali, během rekonstrukce tribun, která probíhala v měsíci lednu 2020, došlo k přečíslování sedadel a novému označení tribun v ROBE aréně.

Důvodem rekonstrukce bylo hlavně zvýšení komfortu pro Vás, naše úžasné diváky, důvodem k přečíslování pak menší počet sedadel v jednotlivých řadách (zvětšení prostoru posedu na 49 cm).

Nové a přehlednější číslování nám umožní realizovat předprodej při přípravách významných kulturních a sportovních akcí.

Největší rozdíl bude znát v centrální části hlavní tribuny, kde došlo k doplnění výklenku, který zbyl po starých střídačkách.

Zde došlo k doplnění dvou řad, vzniklo tedy nových 50 míst k sezení, nově bude také celá tribuna spojena spodním ochozem, který bude pochozí, jednodušeji se tedy dostanete ke svým místům, případně na toalety, nebo do bufetu.

PLÁNEK HALY

• tribuna západní – celá tribuna je nově značena A
  • tribuna sever – celá tribuna je nově značena B
  • tribuna východní – celá tribuna je nově značena C
  • zelená sedadla jsou brána jako klubová, primárně určena pro klubové partnery
  • žluté sedadla-možnost koupě perm. vstupenek/volný prodej
  • tribuna C zatím není očíslována-volný prodej

Bohužel však budeme muset vydat novou edici Permanentních vstupenek, které budou platit už od sobotního utkání s Kopřivnicí.

Platnost permanentek končí koncem základní části, pro play off Vám zajišťují rezervaci místa.

VZHLED PERMANENTEK

Výměna permanentních vstupenek bude probíhat v těchto dnech na sekretariátu ROBE arény:

čtvrtek 30.1.2020 – 13.00 – 18.00

pátek 31.1.2020 – 13.00 – 18.00

sobota 1.2.2020 – před utkáním extraligy ve vestibulu 17.00-18.00

Dále Vám nabízíme možnost zakoupení permanentní vstupenky za 300 Kč.

Tato Vám zajistí vstup na poslední 4 domácí utkání základní části, zvýhodněné vstupné na Play off a rezervaci Vašeho místa až do konce sezóny.

Děkujeme Vám za pochopení…