Mladší dorost remizoval s Novým Veselím

V nedělním utkání hrané před pěknou diváckou kulisou jsme začali dobře a po celý první poločas jsme si udržovali mírné vedení. V poslední pětiminutovce nás ale soupeř přehrával zejména ve hře jeden na jednoho a z toho důvodů odskočil na dvoubrankový rozdíl.

Do druhé půle jsme nastoupili stejně jako do té první a dvoubrankový náskok jsme pomaličku stahovali. Dokonce jsme se dostali i do vedení, ale v hektickém závěru se hra vyrovnala a soupeř utkání srovnal na 27:27. Celé utkání gradovalo ve chvíli kdy hosté házeli poslední sedmičku. Po celou doby výborně chytající Šimon Mizera tuto sedmičku zneškodnil (v celém utkání chytil 3 sedmičky) a tak jsme mohli slavit zisk bodu za spravedlivou remízu.

Celé družstvo je potřeba pochválit za bojovný, kolektivní výkon. Z jednotlivců je potřeba vyzvednout výkon v obrané fázi dobře hrajícího Pepu Kolečka s Kubou Cábem a v útoku výborně hrající Dominik Ištvánech a Tomáš Šustáček.

HC Zubří – TJ Sokol Nové Veselí 27 : 27 (14 : 16)