Mladší dorost přesvědčivě vyhrál s Ostravou

V nedělním utkání jsme se v Polance utkali s Ostravou. Koncentrovaný výkon v obraně nám dopomohl k rychlému vedení o čtyři branky. Ani po oddechovém času domácích se obraz hry nezměnil, udržovali jsme si odstup. Výborný výkon ostravského gólmana byl hlavním důvodem, proč nebyl poločasový náskok o trochu větší. V kabině jsme si tohle rozebrali. Nástup do druhé půle byl opravdu ukázkový. Šňůrou dvanácti branek při jedné inkasované kluci zápas do 42.minuty zcela rozhodli. Důležité bylo, že jsme nepolevili a do konce utkání vedení ještě navýšili. Hráči si zaslouží velkou pochvalu za koncentrovaný a kolektivní výkon, kdy se každý z nich podílel na jednoznačné výhře. V posledním domácím utkání bychom chtěli předvést podobné nasazení a úspěšnou sezónu zakončit výhrou.

Sokol Ostrava – HC Zubří 21:37 (10:14)

Sestava: T.Šiler, D.Klich – R.Masařík 4, M.Pírek 3, Š.Babjar 2, T.Zaoral 5, V.Konečný 2, J.Vičan 1, M.Kroužecký 1, M.Skýpala 2, O.Navrátil 3, D.Gašpar 6, A.Jaša 4, D.Karafiát 2, J.Randus 2, I.Shevchenko