Minižáci na prvním turnaji

Po dlouhé pauze patřilo nedělní odpoledne také miniházené. V neděli 10. října se naše dvě družstva starších minižáků zúčastnila turnaje v Holešově. Turnaj byl rozdělen na dvě skupiny. Hrálo se 2×10 minut bez počítání skóre. Na klucích šla vidět obrovská chuť hrát. Při zápasech bojovali, viděli jsme
i spoustu krásných akcí, zákroků a i když se občas něco nepodařilo, tak musím všechny pochválit za opravdu pěknou reprezentaci klubu.

Chtěl bych poděkovat trenérům z Holešova za organizaci turnaje, který proběhl v pořádku. Také jsem byl moc rád, že se k nám připojila ze Zubří početná skupinka rodičů, která pomohla s přepravou a se vším co bylo potřeba i jim patří díky. Kluci se již připravují na další turnaj, který proběhne za několik týdnů v sousedním Rožnově.

Sestava: Matěj Hudák, Matyáš Koliba, Vilém Krupa, Patrik Maceček, Jiří Němec, Jarda Novotný, Janek Onderka, Lukáš Pišček, Kuba Randus, Matyáš Randus, Matyáš Rapant, Jonáš Říha, Prokop Orság, Marek Svák, Max Švrček, Marek Vlček a Filip Zídek.

Trenér: Ondřej Cabák