Minižáci HC Zubří přivezli z Otrokovic druhé místo

V neděli 17.4.2016 sehráli minižáci HC Zubří další turnaj v Otrokovicích. Turnaj se nad míru  vydařil, zahrálo si všech 12 chlapců. Jediným týmem, který byl nad naše síly byly děvčata ze Zlína a tato prohra pro nás znamenala krásné druhé místo. V brance podal skvělý výkon Dan Rada a Kryštof Hrachovec byl s 25 brankami nejlepším střelcem zuberského týmu. Odměnou pro kluky byl sobotní a nedělní nástup na hrací plochu před začátkem čtvrtfinálových zápasů zuberských mužů proti karvinským házenkářům.

Zápasy:

HC Zubří – Bystřice p.H       20:20

HC Zubří – SHK Kunovice    22:14

HC Zubří – TJ J.Otrokovice  26:2

HC Zubří – HV Junior Zlín    19:12

Branky: Hrachovec Kryštof 25, Polehňák Matěj 17, Chovanec Adam 10, Rada Dan 6, Dořičák Adam 5, Dimitriadis Filip 4, Poláček Šimon 4, Vašek Sam 3, Vašek Matěj 3, Troják Ondra 2, Černý Matouš 1, Šváb Martin.

Trenéři – Dořičák Renek, Chovanec Martin, Hrachovec Honza

Invalid Displayed Gallery