MATCHDAY: dnes hrajeme v Plzni. Ta bude chtít upevnit první příčku

Ambice pro play-off stále máme a je o co hrát. Velice těžké to však budeme mít v Plzni, která okupuje vrchol tabulky Chance extraligy. Dnes se hraje kompletně celé 23. kolo extraligy.

Trenér Peter Dávid

“Plzeň je jasným favoritem. Připravili jsme se na ni jako na každý jiný tým. Momentálně se nacházíme v těžké situaci, bojujeme sami se sebou. Uvidíme, jak na tom bude naše forma. Potřebujeme si zvednout náladu, takže doufám, že podáme solidní výkon.”

Spojka Kristián Uhriňák

“Nedíváme se na to proti komu stojíme. Plzeň má svou kvalitu, ale my tam určitě nepojedeme odevzdaně. Budeme se rvát o co nejlepší výsledek do poslední vteřiny.”

H2H

Bilance Plzně: výhra v Hranicích (20:37), výhra s Brnem (41:35 – ČP), výhra se Strakonicemi (43:25)

Bilance Zubří: prohra s Duklou (27:33), prohra ve Veselí (24:22), výhra proti Frýdku-Místku (27:23)

Zápas podzimní části: Zubří – Plzeň 27:24 (26.10.2022)

Tabulkové postavení týmů

Zubří 10. místo – 19b.

Plzeň 1. místo – 39b.

Rozhodčími jsou Barták Filip a Hladký Karel.

23. kolo Chance extraligy proti Talentu Plzeň začíná v 18:30