Jiří Kekrt oslavil životní jubileum

Pan Jiří Kekrt patří k výrazným osobnostem české trenérské školy. Házenkář Kopřivnice působil při studiu v Praze v týmu Viktorie Žižkov, po dokončení vysoké školy se vrátil do Kopřivnice, kde započal i aktivní trenérskou kariéru u mládežnických kategorií a následně trénoval i místní mužský tým.

V pozdějších letech trénoval také extraligové týmy Karviné a Zubří, s nimiž několikrát vyhrál titul národního mistra. Trenérsky působil také ve Frýdku-Místku a v zahraničí.

V našem klubu se trenér Kekrt zapsal nesmazatelně do historie, když v letech 1996 a 1997 s týmem mužů získal titul mistra ČR a další medailová umístění.

Jiří Kekrt byl v minulosti rovněž trenérem národních reprezentačních výběrů. Tým juniorů vedl například na mistrovství světa v Argentině v roce 1995, trenérsky působil také u dorosteneckého výběru. V roce 1988 Olympijských her v Soulu jako asistent trenéra Vojtěcha Mareše, na mistrovství Evropy v Itálii v roce 1998 vedl tým mužů jako hlavní trenér s asistentem Jaroslavem Hudečkem.

Zkušený český trenér oslavil dne 3. ledna 2020 sedmdesáté narozeniny.

Pane trenére, gratulujeme…

banner2