Hodnocení činnosti družstva mladších dorostenců podzim 2014

Po tvrdé letní přípravě v Zubří a tradičně i ve Velkém Meziříčí , kdy jsme absolvovali denně 2-3 fázový trénink, se mladší dorostenci zúčastnili velkého ho turnaje v Kopřivnici. Obsadili jsme za Karvinou 2.místo a s očekáváním, ale i respektem vstupovali do soutěže.mladsi dorost

Začátek 1.ligy mladšího dorostu našemu družstvu i díky losu vyšel výborně. Poráželi jsme jednoho soupeře za druhým. Vyvrcholením sezony pro naše hráče bylo určitě utkání 8. kola proti do té chvíle vedoucí Dukle Praha. Po velmi dobrém výkonu jsme zvítězili 31:21 a dostali se do čela soutěže, kde je setrvali až do konce podzimní části.
Kromě mistrovských utkání jsme absolvovali i několik přípravných zápasů. Nejcennějšími výsledky jsou 2 remízy s reprezentačním družstvem žen ( 36:36 a 38:38 ), připravujícím se na kvalifikaci MS a taky 2 vítězství se špičkovým slovenským družstvem z Považské Bystrice ( 23: 22 a 35: 25 ).
Výsledky a většinou i předvedená hra a taky individuální výkony mnoha dorostenců jsou příslibem do budoucnosti. Cílem většiny hráčů by měla být snaha probojovat se během 4 let do A – týmu mužů HC Zubří a u těch nejtalentovanějších i do mládežnických reprezentačních výběrů ČR. Tak tomu bylo vždy i  u jejich starších předchůdců , z nichž ti nejlepší  (Miroslav Jurka, Jakub Hrstka, Michal Kasal, Tomáš Řezníček ) mají dokonce reálnou šanci být členy české reprezentace na lednovém MS v Kataru.
Všechny hráče je nutno pochválit za píli v tréninku a předvedenou bojovnou hru. Zároveň taky popřát do roku 2015 mnoho úspěchů ve škole, zdraví a štěstí nejen ve sportu, ale také v osobním životě.

Sestava a střelci družstva : Drápela Vojtěch, Číž Ondřej, Klement Michal – Svoboda Filip 68, Polášek Jiří 66, Padalík Jakub 44, Máder Erik 41, Menšík Norbert 41, Cáb Tomáš 31, Janíček Martin 28, Vala Pavel 15, Číž Vojtěch 14, Šmíd Tomáš 12, Blinka Marek 5, Kulišťák Michal 1, Vlk Tomáš 1, Petřek Jan 1, Matyska Martin, Hacura Martin, Bondyuk Ivan, Bondyuk Jiří