Zuberské školní ligy!

Je za námi poslední turnaj v kalendářním roce Zuberské „A“ a Zuberské „B“ školní ligy, který se uskutečnil ve středu 29. 11. 2017. Všem dětem se i tento turnaj líbil a užívali si jej možná ze všeho nejvíce, protože věděli že další příjde zase až za nějaký čas. S příslibem, že budou i tak v hodinách tělocviku trénovat, se všichni hráči i hráčky po předání cen společně se školním trenérem rozjeli zpět do svých škol.

Za možnost vůbec uskutečnit tyto turnaje v kvalitních podmínkách patří poděkování především základní škole Zašové v čele s panem ředitelem Jaromírem Krčmářem. Samozřejmně bych chtěl poděkovat i všem ostatním školám a jejím zástupcům za spolupráci ZŠ a MŠ Poličná, ZŠ Vidče, ZŠ a MŠ Dolní Bečva, ZŠ Zubří a ZŠ Valašská Bystřice bez kterých by vlastně nebylo ani co hrát. Pro nás je odměnou nadšení v očích dětí, které je včechny turnaje provázelo a také to, že se již někteří z účastníků Zuberských lig přihlásili do házené k nám do klubu. Společně se budeme těšit až se zase potkáme na dalším turnaji školních lig či při trénincích miniházené.

za HC Zubří

Matěj Šustáček