Víkendové zápasy starších žáků!

V sobotu se béčko, za které nastoupilo 5 mladších žáků utkalo se sousedním Rožnovem. V první půlce jsme drželi se soupeřem krok a slušné poločasové skóre 11:13. Ve druhé půlce kluci statečně bojovali, ale soupeř pomalinku navyšoval náskok až na konečných 30:22. I tak patří všem uznání za bojovnost a klukům od mladších žáků poděkování za statečný výkon, kdy je soupeř nepřevyšoval nejen věkově o rok, ale i o výšku a hmotnost.

Sestava a branky:
Koleček M.; Diviš M. 5; Pobořil A.; Zeman M.; Zeman A. 1; Ondruch Š.; Vlk Š. 3; Pšenica M. 5; Janošek Š. 5; Krupa O. 3.

A nedělní ráno se v zuberské hale odehrál zápas o první místo v tabulce Zlínské ligy.
Utkali se družstva Zubří A a TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště. Hosté přijeli v plné sestavě a tak se dal očekávat pěkný zápas o dva body a první místo. Náš vlažný výkon v první půlce a nepromněňování vyložených šancí pramenil v poločasový výsledek v náš neprospěch 9:11. Do půle druhé nastoupili kluci s odhodlání zápas obrátit ve svůj prospěch a zlepšeným výkonem v obraně i útoku zápas otočili a vyhráli 26:20

Randýsek T. 6;Skýpala T.; Cabák Š. 4; Dvořák T.; Románek J.; Adam M. 1; Jurajda J. 9; Žůrek Š. 4; Hanskut J. 2; Cibulec J.; Rybiář T.