V Zubří proběhne 16. ročník turnaje mladších žáků!

O Pohár starosty města Zubří

Družstva            :   skupina   „A“:                             skupina   „B“  

                                 1.  HC  Zubří  A                         1. HC Zubří B

                                 2.  Tatran Prešov   B                  2. Tatran Prešov A

                                 3.  Sokol Velké  Meziříči           3. Tatabanya

                                 4.  HK  Ivančice                         4. Sporta Hlohovec

                                 5.  KH Zbrojovka Vsetín           5. TJ STM Olomouc

 

R O Z L O S O V Á N Í           T U R N A J E

  sportovní hala    „Zubří“ –  pátek 28.11.2014

        poř.                 čas       skupina                     soupeři

2.                     18 : 30         A             Ivančice                  :    Prešov B

1 .                    19 : 00         B             Hlohovec                     :    Prešov A

sportovní hala    „Zubří“ –  sobota    29.11.2014

3.                      8 : 00          A               Prešov B                :       Vel.Meziříčí

4.                      8:  30          B                Prešov A               :      Zubří B

5.                      9: 00           B                Olomouc               :     Hlohovec

6.                      9: 30           A                Vel.Meziříči          :      Vsetín

7.                     10: 00          A                Ivančice                 :      Zubří A

8.                     10 : 30         B                Zubří B                  :       Olomouc

9.                     11 : 00         A                Prešov B               :      Vsetín

10.                   11 : 30         B                Prešov A               :       Olomouc

11.                   12 : 00         A                Vel.Meziříči          :       Zubří A

12.                    12 : 30         B                 Tatabanya             :     Hlohovec

        13.                    13 : 00         A                Zubří A                 :       Vsetín

14.                    13: 30          B                 Hlohovec             :       Zubří B

15.                    14: 00          B                 Tatabanya             :    Olomouc

16.                    14: 30          A                 Ivančice                :       Vel. Meziříči

17.                    15 : 00         A                 Prešov B               :       Zubří A

18.                    15: 30          B                 Prešov A               :       Tatabanya

19.                    16: 00          A                 Ivančice                :       Vsetín

20.                    16: 30          B                 Zubří B                 :     Tatabanya

18:00      Extraliga muži HC Zubří –Baník Karviná –volný vstup pro                              účastníky turnaje

20:00      technická  porada trenérů – dle  instrukcí  org.pracovníka

        sportovní hala    „Zubří “ –  neděle  30.11.2014

        poř.          čas        skupina              soupeři

21.             8:00           9.-10.                  5A : 5B
22.             8 :30          5.-8.                   4A : 3B
23.             9: 00          5.-8.                    3A : 4B
24.            9: 30           1.-4.                    2A : 1B
25.           10: 00         1.-4.                     1A : 2B
26.           10: 30         9.-10.                   5A : 5B
27.            11 :00         7.-8.                     poražený 22. : poražený 23
28.             11:30          5.-6.                     vítěz 22 : vítěz 23
29.             12:00           3.-4.                   poražený 24. : poražený 25
30.             12:35           Finále                 vítěz 24 : vítěz 25

IHNED  po skončení zápasu : Slavnostní  vyhlášení  výsledků  a  zakončení  turnaje.    

                                                                               organizační výbor  turnaje

 

banner2

Mohlo by se vám líbit...