V Hlohovci se zrodila remíza!

V dalším přípravném utkání muži HC ROBE Zubří remizovali na půdě slovenského Hlohovce 34:34.

Ve čtvrtek 19.1.2017 zajížděli naši muži k přípravnému utkání do slovenského Hlohovce, kde se střetli s místní Sportou. V úvodě utkání nás soupeř jasně přehrával, výsledkem toho bylo průběžné vedení domácích v poměru 11:6. Do konce poločasu se nám podařilo hru vyrovnat, dokonce jsme šli do poločasového vedení 20:19.

Ve druhém poločase se obě družstva přetahovala o vedení v utkání a na jeho konci na výsledkové tabuli svítilo skóre 34:34.

Utkání se, v důsledku pracovních povinností, nemohlo zúčastnit několik opor družstva, můžeme tedy výsledek považovat za velmi slušný.

Pozitivní zprávou z tohoto utkání je jednak podařený výkon mladších kluků Janíčka s Poláškem, ale i návrat Radka Číže po vleklém zranění kolene.

Sporta Hlohovec:HC ROBE Zubří 34:34(19:20)