Starší žáci zvládli úvodní zápas nové sezóny

Do nové sezóny vstoupili starší žáci na výbornou, když v domácím utkání dokázali porazit družstvo z Uherského Hradiště. Začátek utkání byl rozpačitý, ale po několika minutách z hráčů opadla nervozita a díky aktivnímu obraně 0:6 (která je v prvním poločasu u starších žáků povinná) si dokázali poradit se soupeřovými kombinacemi.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s obranným systémem 3:3 (který je ve druhém poločasu u starších žáků nepovinný, ale navazuje na obranný systém mladších žáků). Touto obranou jsme navázali na předvedenou hru z turnaje v Kostelci na Hané. Na pozicích vysunutých obránců se objevilo velké množství hráčů, kteří se v tomto prostoru chovali velice dobře, ale stále je potřeba na těchto individuálních činnostech v tréninku pracovat.

Všechny hráče je potřeba pochválit za nasazení a předvedenou hru po celou dobu utkání.

HC Zubří – TJ Uherské Hradiště 27:20 (13:7)