Starší žáci zvládli 1. kolo Žákovské ligy bez prohry

V neděli 13.12. proběhlo v naší hale 1. kolo Žákovské ligy. V tomto kole nám los přisoudil družstva z Mělníku, Dukly Prahy II, Kopřivnice a Nového Veselí. V prvních třech utkáních dostali na hřišti prostor všichni hráči a vítězství byla přesvědčivá a zasloužená.

V posledním utkání jsme nastoupili proti družstvu z Nového Veselí a od prvních minut hráli naši kluci s nadšením a chutí. Během prvního poločasu si vytvořili šesti brankový náskok a na konci poločasu bylo na ukazateli stav 15:9.  Tento náskok se podařilo v první části druhého poločasu navýšit na osm branek a tak se utkání dohrávalo s pocitem, že jsme utkání zvládli. Hráči Nového Veselí dokázali výsledek z korigovat na rozdíl čtyř branek.

Všichni hráči zaslouží pochvalu za to, že nechali na hřišti vše co jsme od nich čekali a prodali to co se od srpna naučili!

Chtěl bych poděkovat rodičům (maminkám J), které nám pomohly chystat snídaně a byly po celou dobu turnaje připraveny jakkoliv pomoct.

V následujícím víkendu nás čeká turnaj 4 měst a tímto turnajem se rozloučíme s úspěšným rokem 2015.

HC Zubří – Házená Mělník 22:13

HC Zubří – Dukla Praha II  23:18

HC Zubří – KH Kopřivnice 24:14

HC Zubří – Sokol Nové Veselí 23:19