Starší žáci vyhráli turnaj ve Velké Bystřici

Ve dnech 27. – 28. 8. se konal již tradiční turnaj starších žáků ve Velké Bystřici. Konkurence byla i letos velmi velká. Účastnili se celky jako Frýdek – Místek, Trebišov, Strakonice, Dukla Praha, domácí a my.

První hrací den jsme odehráli všech 5 zápasů ve skupině. Výkony kluků se měnily v každém zápase. První dvě utkání jsme zvládli s bojovností a chutí. Pak ale došlo zřejmě k uspokojení a v zápase s Frýdkem jsme podali tragický výkon. Po „ledové sprše“ v šatně jsme se opět zvedli a odehráli dva poslední zápasy vítězně, docela i s odpovídajícím výkonem.

V nedělním finále s domácími jsme šli s chutí a odhodláním se porvat o vítězství. Zápas byl vyrovnaný, lehce vyhecovaný, prostě vše co k těmto zápasům patří. V půlce druhé půle jsme si vytvořili asi tříbrankový náskok, který jsme udrželi již do konce utkání.

Všem nominovaným klukům je potřeba poděkovat za skvělou prezentaci klubu a města. Velkým překvapením pro nás trenéry byl výborný výkon Tomáše Rybiáře, který si držel formu po celou dobu turnaje.

Nejlepším střelcem turnaje se stal Lukáš Mořkovský.

Nejlepším hráčem turnaje se stal Tomáš Randýsek.

Sestava: Rybiář – Vlk, Adam, Skýpala, Randýsek, Šupola, Mořkovský, Cabák, Hanskut, Kyriljuk, Janošek, Jurajda, Krupa, Zeman.

Trenéři: Šustáček, Malina.

Výsledky Zubří: