Starší žáci RHC Zubří na mezinárodním turnaji ve Stupavě

Ve dnech 30. – 31.1.2016 se starší žáci pod hlavičkou RHC (regionální házenkářské centrum) zúčastnili mezinárodního turnaje ve Stupavě. Společně s vybranými hráči ze Zubří se tohoto turnaje zúčastnili dva hráči ze Vsetína – Dominik Ištvánech, Matěj Havran a dva hráči z Napajedel – Tomáš Chmela a Dominik Indrák. I když se někteří hráči viděli na hřišti úplně poprvé tak nezklamali a zapadli do kolektivu bez jakéhokoliv problému. Cílem tohoto turnaje bylo, aby se všichni hráči z jednotlivých klubů poznali a získali další herní zkušenosti s mezinárodní házenou. Všechny hráče je potřeba pochválit za vzornou reprezentaci jak klubu tak i Zlínského kraje. Za podporu na tomto turnaji bych chtěl poděkovat městu Zubří a Zlínskému kraji.

Utkání ve skupině:

RHC Zubří – Malacky  25:14

RHC Zubří – Újezd u Brna 27:14

RHC Zubří – Slovan Modrá 27:11

RHC Zubří – Velká Bystřice 21:13

RHC Zubří – Tatran Prešov 15:19

Utkání o 3. místo:

RHC Zubří – Dukla Praha 12:15

Konečné pořadí:

1. Tatran Prešov
  2. HK Topoľčany
  3. Dukla Praha