Starší žáci prohráli ve Vsetíně

Úvod utkání nenasvědčoval vůbec tomu, že by jsme měli oba dva body nechat na Vsetíně. V první půli poločasu jsme vedli o čtyři branky a vše vypadalo dobře. Bohužel jsme ve druhé půli poločasu přestali běhat a soupeř svou aktivní hrou výsledek srovnal a poločasový výsledek byl 16:16. Do druhé půle jsme nastoupili velice špatně, kdy jsem okamžitě prohrávali o pět branek a po zbytek utkání jsme se snažili toto brankové manko smazat. Z našich zahrál dobré utkání Dušan Palát a u hostujícího celku zahrál výborné utkání autor 15 branek Dominik Ištvánech, který byl k neudržení. Soupeř si vítězství zasloužil, kdy hrál s větším nasazením a s větší chutí. V dalším utkání se představíme tuto středu 6.4. v Uherském Hradišti a snad jsme si z tohoto utkání vzali všichni ponaučení a výkon celého družstva bude odlišný.