Starší dorost změřil síly s maďarským Balatonfured KC!

Závěr kondiční přípravy  staršího dorostu HC Robe Zubří byl zpestřen několika přípravnými zápasy. Nejprve naše družstvo ještě ve Velkém Meziříčí porazilo druholigový  tým mužů místního Sokola 41: 29 a 31: 22. Potom v závěru minulého týdne  v Zubří sehráli naši dorostenci dvě velice zajímavá utkání se špičkovým maďarským týmem Balatonfured KC ( momentální působiště bývalého hráče HC Zubří Stanislava Kašpárka).

Maďarské družstvo, jehož trenérem je zároveň reprezentační kouč dorostu Kristián Karpáti, měl ve svém středu hned několik maďarských reprezentantů.
Naši hráči podali  hlavně v prvním utkání výborný výkon a těžkého soupeře zdolali 25:22 (14:12). Druhé utkání naopak  lépe zvládlo maďarské družstvo, když v závěru vyrovnaného střetnutí vstřelilo vítěznou branku a zvítězilo 28: 27.

Doufejme, že cenné zkušenosti z velice prospěšné mezinárodní konfrontace zúročí naši hráči v následujícím ročníku 1. ligy starších dorostenců.

HC Robe Zubří – Balatonfured KC 25: 22 ( 14: 12)

Sestava a střelci branek: Drápela Vojtěch, Klement Michal- Vala Pavel 4, Cáb Tomáš, Klíma Matěj 3, Číž Vojtěch 1, Menšík Norbert 3, Svoboda Filip 6, Dokoupil Jiří, Padalík Jakub 3, Weber Michal, Pobořil Filip, Janíček Martin 4, Polášek Jiří 1

HC Robe Zubří – Balatonfured KC 27: 28 ( 12: 13)
Sestava a střelci branek: Drápela Vojtěch, Klement Michal-  Cáb Tomáš 4, Klíma Matěj 4, Číž Vojtěch 1, Menšík Norbert 6, Svoboda Filip 2, Dokoupil Jiří, Padalík Jakub 7, Weber Michal 1, Pobořil Filip, Janíček Martin 2
Další přípravné utkání sehraje naše družstvo již v úterý 30. 8. 2016 v 19 hodin s muži prvoligové Bystřice pod Hostýnem.