Starší dorost vybojoval v Karviné 2 body!

Po neúspěšném zápase ve Frýdku jsme odjeli s torzem hráčů do Karviné. S respektem k soupeři, ale zdravou sebedůvěrou a hladu po úspěchu. Vstup se nám povedl skvěle, už ve 4. minutě zápasu jsme vyhrávali 3:0. V 11. nás Karviná dotáhla a byl tak remízový stav 6:6, v tu dobu jsme totiž neproměnili vyložené šance. Potom jsme opět z dobře fungující obrany vytěžili nějaký rychlý útok a strhli vedení zápasu zase na naší stranu. Do poločasové přestávky jsme vedení v posledních 10 minutách poločasu navýšili na čtyřbrankové. Začátek druhého poločasu byl ještě lepší, než ten první. Z pozorné a koncentrované obrany se skvělým brankářem Krupou v zádech jsme začali náš náskok navyšovat. Za prvních 10 minut druhého poločasu jsme dostali jedinou branku. V dobu jsme už vedli o 10 branek. Karviná se dokázala ještě přiblížit na rozdíl 7 branek, ale na víc už se nezmohla. Utkání jsme už měli do konce pod kontrolou.

Je potřeba moc poděkovat klukům, že se popasovali s nepříznivou situací, kdy máme vysokou marodku. Taky je potřeba poděkovat klukům s mladšího dorostu, kdy nás skvěle doplnili. Ještě teď mi běží mráz po zádech z toho odhodlání a bojovnosti týmu, hecování – celý tým prostě žil zápasem a šel si pro svou výhru. Za střídačkami s námi byli i hráči Radek Číž a Fanda Nesvadba, kteří kluky pořád povzbuzovali a žili s týmem, i když nemohli nastoupit. V neposlední řadě je potřeba vyzdvihnout hráče zápasu a tím byl excelentní Štěpán Krupa, kterému se podařilo vsítit i jednu branku přes celé hřiště!

HCB Karviná – HC Zubří 18:27 (9:13)

Sestava a branky: Krupa 1, Číž O. – Hacura, Polášek 3, Janíček 8, Padalík 4, Vavrys 5, Číž V. 1, Šmíd, Mizera 1, Koleček, Lefan 2, Vlk 2. Trenéři: Kořínek, Malina.