Starší dorost veze z Lovosic cenné vítězství!

HK FCC Město Lovosice – HC Zubří 32:33 (16:18)

Na poslední zápas podzimní části jsme jeli s chutí a vervou se porvat o vítězství. Chtěli jsme zlomit prokletí, které jsme měli na Dukle a v Plzni, kdy jsme nezvládli koncovky zápasu. Úvod zápasu nám ještě drhnul v obranné činnosti, kdy jsme udělali pár chyb. Především nám dělalo problém získávat odražené míče. V tu chvíli nás držel brankář Krupa, který po celý první poločas dělal lovosickým střelcům velké problémy. Do toho jsme zpřesnili obranu a proměnili připravené šance a v závěru poločasu jsme vedli až o 4 branky. Koncovku jsme bohužel nezvládli a do šaten jsme šli „jen“ s dvoubrankovým vedením. Začátek druhého poločasu vyšel lépe domácím, my jsme bohužel naše střely neproměňovali a Lovosice se dotáhly. Ve 45. minutě za nerozhodného stavu jsme opět přešli na obranu 1-5, kterou jsme hráli celý první poločas. Začalo drama, tak jako tomu bylo na Dukle a v Plzni. Kluci opět bojovali a dřeli pro vítězství a tentokrát jsme byli my tím šťastnějším týmem, kdy nejprve minutu a půl před koncem chytil svůj druhý sedmimetrový hod zápasu brankář Ondra Číž a v následném útoku na to vstřelil vítěznou branku jeho bratr Radek Číž. To bohužel ale nebyl konec. Ještě zbývala necelá minuta, po time – outu si domácí nachytali poslední akci, kterou ale chytil opět Krupa. Posledních 20 sekund jsme míč už udrželi v našem držení a zaslouženě si odvezli cenné dva body s Lovosic! Celému týmu patří díky za předvedenou hru a bojovnost.

Sestava a branky: Krupa, Číž O. – Menšík, Cáb 3, Číž R. 6, Mader, Nesvadba 14, Kulišťák 1, Tejzr 1, Janíček 4, Polášek 1, Padalík 1, Vavrys 2.

Trenéři: Kořínek, Malina.