Starší dorost porazil Frýdek!

V dalším utkání 1. ligy starších dorostenců vyšel našim hráčům výborně úvod zápasu. Během chvilky si vytvořili čtyřbrankový náskok, o který však díky neproměňování vyložených šancí do konce poločasu přišli..

I začátek druhé půle byl pro naše družstvo úspěšný. Znovu jsme si vytvořili 4-5 ti golový náskok, který se však dobře hrajícímu hostujícímu týmu již nepodařilo vyrovnat.
Přesto,že našemu družstvu nelze upřít nasazení a velkou bojovnost, stále ještě hrajeme části utkání nervozně a dopouštíme se zbytečných chyb, kvůli kterým se musíme strachovat o výsledek zápasu.

HC ROBE ZUBŘÍ – Pepino Frýdek- Místek 27: 24 (14: 13)