Starší dorost porazil Duklu!

V důležitém utkání o vedení v 1. lize staršího dorostu nastoupily proti sobě dva rovnocenné a vyrovnané týmy. Od začátku zápasu se rozpoutala před solidní diváckou kulisou velká bitva o každý míč. Obě družstva měla založenou svou hru na agresivní obraně a rychlém přechodu do rychlého útoku. Až do dvacáté minuty 1.poločasu byl výsledek zcela vyrovnaný (9: 9). Poté se však hosté dopustili v útoku i díky dobré obraně domácích několika chyb a toho  zuberští hráči využili k získání čtyřbrankového vedení ( 15: 11, 16: 12).

Po přestávce se sice Dukla několikrát dotáhla na rozdíl jediné branky, vyrovnat se jí však již nepodařilo. V nejlepším utkání sezony podali všichni aktéři zápasu kvalitní výkony podpořené ohromnou bojovností a zarputilostí.

HC Zubří- HC Dukla Praha 28: 24 ( 16: 12)