Postoupili jsme do dalšího kola poháru!

Prvních pět minut utkání byl stav zcela vyrovnaný, na každý náš gól dokázali domácí odpovědět. Poté se začala projevovat naše převaha a výsledkem byl stav 6:13, to vše v 18. minutě. Pak ale jakoby se hráči uspokojili rozdílem ve skóré, polevili v koncentraci a domácí po našich chybách dali čtyři slepené góly. Výsledkem toho byl poločasový výsledek 13:19.

14484649_1221470944570518_4470944236375379267_n

Přišlo to co muselo, hlasitý proslov trenérů v šatně.

Slova trenérů zřejmě padla na úrodnou půdu, jelikož do druhého poločasu jakoby nastoupilo jiné družstvo. Obrana byla dostatečně důrazná(pouze 5 inkasovaných branek) a chyby domácích jsme trestali jednoduchými góly z brejků. Čím dál tím více se začal projevovat rozdíl v trénovanosti hráčů, což dokazuje konečný výsledek 18:44.

Splnili jsme dílčí cíl, kterým byl postup do dalšího kola poháru.

Teď je třeba všechny síly vrhnout do přípravy na Hranice.

TJ STM Olomouc : HC ROBE Zubří 18:44(13:19)