Posilujeme před play-off!

Do našeho „A“ mužstva se nám  před blížícím se play-off podařilo přivést hráče z ruského Krasnodaru – Alekseie Fitileva. Jedná se pravorukou spojku. Aleksei bude nastupovat s číslem 96. Je to odchovanec sportovního gymnázia Krasnodar, který v seniorech působil v družstvu HC Dinamo Viktor, kde však rozvázal smlouvu. Od sezóny 2017-2018 se měl stát posilou Čechovských Medvědů. Nicméně nechtěl být půl roku bez angažmá, proto dal přednost působení v našem klubu. Spolupráce se zrodila při prosincové návštěvě našeho trenéra Andreje Titkova v rodném Krasnodaru.

Alekseiův otec Roman Fitilev je bývalý ruský reprezentační brankář, který působil v Polsku a v Německu, kde hájil barvy bundesligového LTV Wuppertal. Nyní působí jako trenér brankářů ruské juniorské reprezentace a týmu SKIF Krasnodar. Aleksei dorazil do Zubří po dlouhé cestě včera večer a kromě ruštiny se domluví velmi dobře německy nebo anglicky.  Na včerejším tréninku byl představen hráčům a realizačnímu týmu. Doufáme, že Aleksei do našeho týmu zapadne a stane se oporou před blížícím se play-off.

Aleksei Fitilev

Rok narození – 1996

Výška – 203 cm

Váha – 106 kg