Od nové sezóny s novým generálním partnerem!

Zubří – Skvělá zpráva pro klub i fanoušky Zubří v době oslav 90. výročí založení. Po půlroční přestávce se vedení pátého celku extraligy házenkářů podařilo získat generálního partnera. Hlavním sponzorem pro první tým mužů se pro nadcházející sezonu stane valašskomeziříčská firma Robe lighting s r. o.

robe_logo

„Za podporu jsme šťastní, neboť formu spolupráce ladíme prakticky celý půlrok. Kromě nás totiž světoznámá firma z Valašska v oblasti vývoje a výroby světelné techniky podporuje i úspěšný český tenisový fedcupový tým. Pevně věřím, že splníme očekávání a spolupráce bude trvalejšího charakteru,“ je optimistou manažer zuberských házenkářů Pavel Mikulenka.

„Pro fungování klubu je důležité, aby zůstali našemu klubu věrní stávající partneři. Ztráta každého je nepříjemná. Generálním partnerem mládežnických družstev zůstává město Zubří, skvělá je i podpora kraje,“ poděkoval manažer valašského klubu. Forma prezentace generálního partnera v házenkářském klubu bude maximální. Mimo jiné se dostane i do názvu klubu.

„Od nové sezony tedy budeme oficiálně vystupovat pod jménem HC Robe Zubří,“ dodal Pavel Mikulenka.

„V našem regionu se výrazně podílíme na sponzorování různých aktivit. Chyběl nám však regionální sport, který by byl znám na celorepublikové úrovni. Vzhledem k tomu, že s HC Zubří už nějaký čas spolupracujeme, rozhodli jsme se tuto úspěšnou spolupráci rozšířit na úroveň generálního sponzorství. Jsme ryze česká firma a uvědomujeme si, jak je důležité, aby úspěšné firmy podporovaly regionální sport a další neziskové aktivity. Jsme rádi, že pro příští sezónu ponesou hráči házené Zubří na svých dresech jméno firmy ROBE.“ Doplnil generální ředitel firmy ROBE lighting pan David Orság.