Obě družstva starších žáků vítězně!

HC Zubří A – TJ Holešov 49 : 17 (27 : 6)

V předposledním utkání podzimní sezóny jsme v naší hale nastoupili proti poslednímu družstvu soutěže. Od prvních minut naši hráči hráli v plném nasazení a na poločasovém výsledku to bylo znát. Hráči si s chutí zahráli a zastříleli.

Sestava a branky:

Matěj Ulrych 6, Jiří Zeman 3, Tomáš Šustáček 2, Jakub Krupa 10, Lukáš Mořkovský 9, Lukáš Křiva 9, David Mikulenka, Dušan Palát 5/1, Lukáš Bubeník 5

HC Zubří B – TJ Fatra Slavia Napajedla 22 : 21 (12:10)

Naše béčko nastoupilo proti třetímu družstvu soutěže z Napajedel. Naši hráči od prvních minut diktovali tempo utkání a poločas vyhráli 12:10. Ve druhém poločase jsme si udržovali stále 2 – 3 brankové vedení a utkání dovedli do vítězného konce. Všichni hráči zaslouží pochvalu.

Matěj Ulrych 3, Jiří Zeman 3, Jakub Románek, Martin Adam, Jakub Hanskut 5, Marián Kala 7, David Mikulenka, Jonáš Jurajda 3, Tomáš Koleček, Lukáš Bubeník 1, Tomáš Skýpala