Muži odehráli první přípravný zápas v novém roce.

HC ROBE Zubří : SKP Pepino Frýdek-Místek 31:24(15:10)

poměr vyloučení: 2:4

7m hody:1/1:4/3

rozhodčí: Valášek Mojmír, Vychodil Jaromír

sestava a branky HC ROBE Zubří: Malina, Krůpa-Douda 6/1, Přikryl 4, Holiš 2, Nesvadba 1, Tejzr 1, Šustáček, Hrstka 3, Říha 7, Václav 1, Zahradníček, Reček 2, Janíček 2, Dořičák 1

sestava a branky SKP Pepino Frýdek-Místek: Štolcar, Marenčák- Bosák 1, Pomichálek 1, Rajnoha L., Klaban 1, Petrovský 6/1, Rajnoha J., Gřešek 3/1, Dyba 3, Vacula 2, Kichner, Kocich, Stříž, Strack 7

Obě družstva nastoupila do utkání z plné přípravy. Frýdek dorazil z nedaleké Ostravice, domácí ještě ráno absolvovali náročnou tréninkovou jednotku TRX. Začátek utkání odpovídal tomu, v jaké fázi přípravy se obě družstva nacházejí. Domácí kupili chyby a do vedení šli hosté. V 7. minutě to bylo 2:5. Do poločasu se obraz hry obrátil a dominovat začali domácí. Stav v poločasy byl 15:10. Po změně stran si domácí družstvo drželo vybudovaný náskok a to i přesto, že se na hřiště dostali všichni hráči ze střídačky.

Další přípravné utkání odehrají naši muži ve čtvrtek 12.1.2017 od 17.00 s družstvem Topolčan.