Mladší žáci na Prague Handball Cup 2015

Dvě družstva mladších žáků HC Zubří se letos zúčastnily tradičního turnaje Prague Handball Cup, konaného jak je již zvykem o velikonočních prázdninách.
Družstvo ml.žáků II, doplněné o minižáky podalo v turnaji velmi dobré výkony. Dopláceli však na nezkušenost a výškovou převahu protihráčů,  kterou vyvažovali bojovností.
Zato družstvo ml.žáků I, které prošlo tímto turnajem už vloni, mělo předpoklady hrát vyrovnané zápasy i proti kvalitním zahraničním celkům. Předpoklady splnilo i bez svého klíčového hráče Lukáše Mořkovského, kterému nedovolilo zranění se turnaje zúčastnit. Kluci v základní skupině porazili Švédy, Chorvaty, Němce i Čechy z Lovosic a prohráli jen z týmem Novi Beograd I (Srbsko). Postoupili do nadstavbové skupiny a v té porazili druhý tým Nového Beogradu a nešťastně prohráli po dramatickém závěru s Chorvatským RK Dúbrava o jediný gól, čímž pro ně turnaj skončil. Dle skóre se umístili mezi nepostupujícími na celkovém 13. místě z 66 celků.

trenéři: Stanislav Skýpala, Tomáš Randýsek

IMG_20150403_195724