Mladší dorostenci vyhráli ve Žďáru

V dalším kole 1.ligy mladších dorostenců jsme zajížděli do haly v Novém Veselí, kde hraje svá utkání družstvo Žďáru nad Sázavou. Jejich předešlé výsledky ukazovaly, že se jedná o nebezpečného soupeře. V úvodu zápasu jsme si ihned vypracovali mírný náskok. Díky našim technickým chybám se však domácím podařilo brzy srovnat krok. Naši hráči působili velkou část první půle velmi nervózně. Přesto jsme šli do kabin se čtyřgólovým náskokem 17:13. Po přestávce se kluci uklidnili, zlepšili jsme se v obraně a vsítili několik jednoduchých branek. Ve čtyřicáté minutě se nám podařilo odskočit na rozdíl deseti gólů, což jsme udržovali až do konce. Hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost, negativem byly technické chyby v první půli.

Žďár n.S.  – HC Zubří 25 : 36 (13 : 17)

Sestava a branky: Mikulenka D., Chmela T., Matejovič N. 6, Fiala Š. 1, Mořkovský L. 8, Palát D. 2, Souček Š. 2, Havran M.3 , Jurajda J. 2, Svoboda V., Mazurek D., Dobeš J. 4, Ištvánech D. 5, Batista D. 3