Mladší dorostenci uspěli v Plzni

V sedmém kole 1.ligy mladších dorostenců jsme po reprezentační pauze zajížděli do Plzně. Předešlé výsledky soupeře naznačovaly, že nesmíme nic podcenit a od začátku nastoupit k utkání velmi koncentrovaně. Vše se potvrdilo v průběhu prvního poločasu, kdy jsme si sice udržovali mírné vedení, domácí se však stále drželi v kontaktu. Po přímém vyloučení plzeňského gólmana za faul na našeho hráče v rychlém útoku se kluci uklidnili a začali od dvacáté minuty plnit roli favorita. Do kabin jsme šli s vedením 19:15. V průběhu druhého poločasu  jsme vycházeli z dobré obrany a postupně náskok navýšili na konečných 42:22. Celý kolektiv si zaslouží pochvalu za nasazení po celý průběh utkání.

Plzeň  – HC Zubří 22:42 (15:19)

Sestava a branky: Mikulenka D., Chmela T., Matejovič N. 2, Krupa J. 5, Mořkovský L. 6, Palát D. 7, Souček Š. 2, Havran M. 2 , Svoboda V., Mazurek D. 1, Dobeš J. 4, Ištvánech D. 4, Batista D. 4, Sucháček M. 5