Mladší dorostenci porazili Karvinou

V dalším kole 1.ligy mladších dorostenců jsme v rožnovské hale přivítali tradičního soupeře z Karviné. V úvodu zápasu se soupeř dostal do dvoubrankového vedení, které se nám podařilo do páté minuty otočit v náš prospěch. Zlepšili jsme se v obranné fázi, což jsme využili k rychlému přechodu do útoku. Do poločasu si naši hráči vypracovali šestigólové vedení. Trochu nám celou hru komplikoval útok hostů, kteří více než polovinu zápasu odehráli v útoku bez brankáře, tedy v početní převaze 7 na 6. Skóre i přesto narostlo na konečných 34:25 v náš prospěch. V průběhu druhé poloviny dostali prostor všichni hráči z lavičky, čímž jsme mohli pošetřit síly na nadcházejících náročný program, který nás čeká v následujících třech týdnech.

HC Zubří – Karviná 34:25 (19:13)

Sestava a branky: Mikulenka D., Chmela T., Matejovič N. 2, Krupa J. 3, Mořkovský L. 8, Palát D. 2, Ulrych M. 1, Havran M. 3 , Svoboda V., Fiala Š. 1, Dobeš J. 6, Ištvánech D. 4, Batista D. 3, Sucháček M. 1