Mladší dorostenci porazili Frýdek

V posledním podzimním kole 1.ligy mladších dorostenců jsme se v Rožnově utkali s nebezpečným soupeřem z Frýdku. V prvním poločasu si naši hráči vypracovali po patnácti minutách tříbrankový náskok. Hráli jsme solidně v obraně, avšak díky neproměněným šancím se nám nepodařilo vybudovat větší náskok. Do šaten jsme odcházeli za stavu 13:11. Ve druhém poločasu jsme změnili obranný systém a dařilo se nám lépe zakončovat, díky čemuž jsme náskok mírně navýšili. Soupeře se nám však podařilo zlomit na uklidňující rozdíl až někdy kolem 45.minuty, což jsme udrželi až do konce. Škoda několika situací v průběhu utkání, kdy se soupeř po našich nepřesnostech držel v kontaktu. Jinak je třeba pochválit družstvo za kolektivní pojetí, bojovnost a zvládnutí důležitého utkání.

HC Zubří – Frýdek-Místek  30:23 (13:11)

Sestava a branky: Mikulenka D., Chmela T., Matejovič N. 2, Krupa J. 2, Mořkovský L. 5, Palát D. 4, Mazurek D . , Havran M. 1 , Svoboda V., Fiala Š. 1, Dobeš J.6, Ištvánech D. 5, Batista D. 1, Bajer P.3