Mladší dorostenci neuspěli na Dukle

Ve čtvrtém kole 1.ligy mladších dorostenců jsme zajížděli na půdu pražské Dukly. Věděli jsme, že nás čeká kvalitní soupeř, což se od začátku potvrdilo. Těžce jsme se prosazovali přes jejich dobrou obranu v čele s výborným gólmanem. Přes řadu našich neproměněných šancí byl poločasový stav 11:10 pro domácí tým. Po přestávce byl obrázek hry stejný, Dukla si stále udržovala mírné vedení. Minutu a půl před koncem zápasu jsme při přesilové hře nevyužili šanci na vyrovnání, naopak domácí díky našim technickým chybám a ukvapené střelbě skóre navýšili.  Utkání tak nakonec skončilo poměrně jasným výsledkem. Naše družstvo v Praze zklamalo hlavně nasazením, řada hráčů zahrála pod své možnosti, což nás stálo důležité body.

Dukla Praha – HC Zubří   26:22 (11:10)

Sestava a branky: Mikulenka D., Chmela T., Matejovič N. 1, Krupa J. 2, Mořkovský L. 5, Palát D., Souček Š. 1, Havran M. 2, Fiala Š., Svoboda V. , Mazurek D. 1, Dobeš J. 3, Ištvánech D. 7, Batista D.