Mladší dorost vyhrál na Dukle a je stále v čele!

Dukla Praha – HC Gumárny Zubří 23:29 (15:16)

V důležitém utkání 5. kola dorostenecke ligy se vydařil našemu družstvu vstup do utkání, když vedli v průběhu 1. poločasu neustále o 2 – 3 branky. Bohužel díky neproměňování vyložených šancí a několika technickým chybám jsme o vedení přišli. Vstup do 2.poločasu nám opet vyšel, výborně nám fungovala obrana a přechod do rychlého útoku, čímž jsme si vybudovali náskok o 6 – 7 branek (23:16). Ten jsme udržovali až do konce utkání. Všem hráčům je potřeba poděkovat za bojovný výkon. Utkání výborně řídili rozhodčí Rutta – Větrovský.

Sestava a střelci branek: Drápela Vojtěch, Mizera Šimon- Matyska Martin, Vala Pavel 1, Hybner Lukáš 3, Weber Michal, Dokoupil Jiří, Koleček Josef 3, Mizera Bohdan 2, Číž Vojtěch 6, Vlk Tomáš 1, Svoboda Filip 5, Cáb Jakub 1, Lefan David 7.

1 Zubří 4 4 0 0 143 : 96 8
2 Sokol Nové Veselí 4 3 0 1 146 : 120 6
3 V. Bystřice 4 3 0 1 135 : 118 6
4 Karviná  4 3 0 1 121 : 108 6
5 Frýdek-Místek 5 2 0 3 162 : 153 4
6 Dukla 4 2 0 2 94 : 92 4
7 Talent Škoda JS Plzeň 4 2 0 2 83 : 88 4
8 Jičín 4 2 0 2 121 : 133 4